news

Tak a je tu soutěž :)

15. srpna 2010 v 12:21
Ahojky, takže do soutěže se přihlásilo 12 soutěžících :)
Každý z nich měl za úkol napsat na svém blogu reklamu na můj shopík :)
A tady máme ty reklamy:
tady se můžete podívat na všechny reklamy :) a která se vám nejvíce líbí? Hlasujte v anketě :)
vyhlášení proběhne 25.8. :)

soutěž :)

10. srpna 2010 v 19:33

Ahojky,
tak vyhlašuji soutěž o nejlepší reklamu na můj blog :) Soutěž je pouze pro ty, co mají svůj blog.
Co musím udělat pro to, abych byl/a v soutěži?
Musíš napsat na tvůj blog článek, co nejlepší reklamu na můj blog a pod tento článek poslat odkaz na tu reklamu :) můžeš použít i fotky různých výrobků atd.. :)

ceny?
1)místo vybírám já, cena bude tento řetízek+ 40kč slevy na nákup
2)místo vybíráte vy,svými hlasy, hlasovat se bude tady na blogu :)  cena bude tento řetízek  + 30kč slevy na nákup
3)místo vybíráte vy, svými hlasy, hlasovat se bude tady na blogu :) cena je tento přívěšek+ 20kč sleva na nákup

Uzávěrka přihlášek bude 15.8 v 10:00 :)

jsem zpět :)

11. července 2010 v 0:55
2588

Ahojky, jsem zpět z dovolené a teď se vrhnu na vyřizování objednávek. Pár mě jich přibylo za tu dobu co jsem tu nebyla. Když jsou ty prázdniny, tak vyhlašuji první akci. Kdo si objedná něco od 11.-13.7 dostane malý dárek :) tak objednávejte ;);)

Novinka-magnety

8. července 2010 v 14:18
Ahojky, tak předem chci říct, že je tento článek přednastavený. A teď k nadisu článku. Zavádím tu novinku a to je "Celebrity magnety". Vytvořím ti magnet s tvojí oblíbenou star nebo třeba nějakou fotkou :) je to pouze na tobě :) stačí poslat objednávku a fotku celebrity nebo třeba tvojí, kterou chceš mít na magnetu :) až přijedu z dovolené, dám sem nějaké ukázky :) tak se mějte hezky ;)

Novinka

1. července 2010 v 23:03
gt
Ahojky, tak na úvod vám oznamuji, že zítra odjíždím na dovolenou, takže nebudu moci vyřizovat žádné objednávky, ale všechno vyřídím jak se vrátím :)

a teď už k nadpisu článku. Napadlo mě udělat takovou "foto kolekci", kde ti vyrobím z fotky tvé oblíbené star třeba naušnice, řetízek, přívěsek na mobil nebo klíčenku :). Vyrábím i třeba s fotky, kterou mi pošleš :) můžeš mít řetízek třeba s fotkou tebe a tvé kámošky :) stačí poslat objednávku + fotku kterou chceš mít, tvar (srdíčko, obdélník, čtverec, kolečko) a barvu :)

(za tu dobu co tu nebudu, tady budou stále nové a nové výrobky, články s novýma věcima jsem přednastavila :)) těšit se můžete na donuts, playboye nebo smailíky :)

"buď originální"

Chceš mít řetízek nebo naušnice s tvojí oblíbenou star?

27. června 2010 v 19:41
gfg


Chceš mít naušnice nebo řetízek s tvojí oblíbenou star? Všechno samozřejmě mnou ručně vyrobené z fima? Stačí si chvilku počkat a poslat obrázek tvojí oblíbené star :) Již brzy na tomto blogu bude o tom více podrobností. (cena atd.. :)
 
 

Reklama